DSC_4858Minust

Olen 2 lapse ema, mind toetab armastav abikaasa, mul on 2 kassi, 2 koera ja turvaline kodu keset loodust.

Nooruspõlves Tartu meditsiinikoolis õpingud süvendasid huvi inimese tervise vastu. Olen aastaid avastanud, õppinud ja ka ravinud, ­seda küll alternatiivmeditsiini valdkonnas mitte tavameditsiini põhimõtete järgi.

Olen täiendanud oma teadmisi ja erinevaid oskusi koolitustel ja kursustel:

  • Maagiline Matrix
  • NLP praktik
  • Bach’i õieteraapia terapeut
  • Meta-tervise diagnostika
  • Reiki Meister-õpetaja
  • Ingliteraapia- ja meediumikaartide info vahendamine
  • Pendliga töö
  • Auravälja ja tšakrate skaneerimine ja energeetiline korrastus
  • Lahkunud lähedaste hingede sõnumite vahendamine (Angelic Mediumship)

Mulle on antud võimeid näha, tunda ja muuta. Näen vaimumaailma asukaid sh ingleid, haldjaid, vaimseid teejuhte ja teateid edastada soovivaid klientidele lähedasi  hingesid. Tajun ja näen energiaid ning suudan neid suunata.

Olen šamaani abiga rännanud ajas ja tean nüüd, et see mida teen ongi minu teekond.

Minu missiooniks on aidata!

Tagasiside klientidelt

Gerda:

Tunne peale Matrixi seanssi oli kohe teine, toimus nn avardumine. Olemine oli kerge vaba ja mõnus. Isiklikus elus toimusid positiivsed muutused peaaegu kohe peale seanssi. Tööalaselt läksid uued projektid ja ettevõtmised , mis olid pika aega viivitunud kohe liikuma ja andsid positiivseid tulemusi. Helena ise on armas, soe ja turvaline inglike, kelle juurde on alati hea ja mõnus minna. Aitähh!


Karin:

Tahan veel tagantjärgi tänada nii sooja ja hingepaitava kohtumise eest! Kipun tagasi!

Mõtlesin pärast veel pikalt, miks sisse astudes nii pisikeseks ja araks muutusin. Mingi tunne oli nii tugev sees, aga ei osanud kohe nime panna. Ja mõtlesin välja- aukartus, aga seda väga positiivsel ja leebel moel. Ma ei ole aukartust sellisel moel kunagi tundnud, seega ei saanud kohe aru ka Ja koheselt ka suur tänutunne! Nii õige, nii hea, nii oma!

___________________________________________________________________________________________

Sirje:

Armas hingehaldjas Helena! Olen tänulik, et minu tee kulges Sinu juurde. Olin suures ärevuses, hirmus ja pettumuses ja ei osanud sellest ise välja tulla. Sinuga vestlused, raviseansid ja õieteraapia on teinud minust muretu, tasakaalukama, parema ja tervema inimese. Aitäh Sulle! NB külastan Sind lähiajal.