Skip to content
KKK

Kas korraga võib kasutada mitmeid õietilku?

Paljusid õietilku võib võtta koos (parimal juhul mitte rohkem kui 4 erinevat korraga, kui teil pole just oskuslikku juhendajat), segatuna doseerimispudelisse ja kasutatuna iga päev mõnel meetodil (peale määrida, sisse võtta, enda ümber pihustada või vannivette lisada).

Kuidas ma saan õietilkadest maksimaalset kasu?

Õietilgad mõjuvad kõige paremini siis kui olete avatud ja vastuvõtlik. Mõju muudab veelgi tõhusamaks vaikne koht, kus keegi teid ei häiri. Inimesed, kes võtavad õietilku pidevalt, leiavad sageli, et nende teadlikkus mida süüa on muutunud. Samuti teadvustavad nad stressi ja peavad vajalikuks leida pisut aega enese jaoks. Te ei pea “uskuma”, et õietilgad mõjuksid, peab olema vaid tahe neid proovida.

Kas võin kasutada õietilku, kui võtan ravimeid?

Kindlasti. Teadke aga, et kui võtate antidepressante või ärevusevastaseid ravimeid, võib olla muutusi väga raske tajuda. See ei tähenda, et neid ei toimu, nii et jätkake tilkade võtmist.

Kuidas peaksin õietilku hoidma?

Õietilku hoitakse enamasti eraldi tumedais klaaspudeleis, et vältida oksüdeerumist päikesekiirte toimel. Õietilku tuleks eemal hoida mobiiltelefonist, kuna see võib hävitada tilkade energia.
Millal peaksin õietilku võtma?

Soovitatavalt umbes 15 minutit enne või pärast sööki, hammaste pesemist, suitsetamist või muu vedeliku joomist peale vee. Parem oleks kui võtate tilku regulaarselt.